Vážný vztah

Po úspěšném zakoupení Členství byste měli obdržet e-mail s aktivačním linkem, kterým potvrdíte pravost Profilu a aktivujete svůj přístup do našich komunitních sekcí. (Nezapomeňte zkontrolovat i složku SPAM). Pokud jste však e-mail neobdrželi, můžete se zkusit rovnou přihlásit na našem webu, případně kontaktovat Administrátora / Správce webu. 

Po zakoupení Členství přejděte výběrem v Menu  na -> Profil . Na stránce Vašeho Profilu se posuňte trochu dolů a klikněte na About (v nabídce pod Vaší fotografií). Zkontrolujte, zda máte vyplněné všechna povinná Pole Profilu. Pokud ne, klikněte u každé konkrétní položky na Upravit, upravte konkrétní položku, a potvrďte klikem na Uložit.

Toto je možná nepříjemné, ale snižujeme tak riziko a množství případných falešných / spamových účtů.

Postup pro stolní zařízení:

změna profilové fotky NA STOLNÍM ZAŘÍZENÍ

Postup pro mobilní zařízení:

změna profilové fotky na mobilu

Usilujeme o zabezpečení Vašeho soukromí, ale i Vy můžete ledacos ovlivnit. Přejděte výběrem v Menu  na -> Profil . Na stránce Vašeho Profilu se posuňte trochu dolů a klikněte na About (v nabídce pod Vaší fotografií), a poté na Předvolby. Zkontrolujte viditelnost a soukromí Vašeho Profilu. Jednotlivé položky měníte jejich výběrem či za/vyškrtnutím. 

Usilujeme o zabezpečení Vašeho soukromí, ale i Vy můžete ledacos ovlivnit. Přejděte výběrem v Menu  na -> Profil . Na stránce Vašeho Profilu se posuňte trochu dolů a klikněte na About (v nabídce pod Vaší fotografií), a poté na Oznámení. Jednotlivé položky měníte jejich výběrem či za/vyškrtnutím. 

Po zakoupení Členství přejděte na vyplnění všech povinných Polí Profilu, máte přístup i k seznamu registrovaných členů, a to prostřednictvím hlavního horního Menu -> Vážný vztah hledají, anebo prostřednictvím Vašeho Profilu. Jděte na Profi a na jeho horní liště (těsně nad fotografií) v levém rohu najdete „Členové

V hlavní nabídce  Menu klikněte na -> Vážný vztah hledají, poté vyhledejte Člena. Pod fotografií náhledové karty jeho Profilu se Vám nabízí možnosti: Sledovat / Přestat sledovat („Follow„) , Přidat / Odebrat přátelství, Poslat zprávu (ikona obálky). Zároveň jej můžete také Blokovat či Nahlásit Administrátorům (pokud Vás obtěžuje), a to kliknutím na ikonu tří teček „“ vedle fotografie náhledové karty konkrétního Profilu Člena. Kliknutím na jeho Profilovou fotografii karty, se dostanete na přehled jeho Komunitního Profilu.

V seznamu členů naší seznamky se nezobrazují takové profily, které nemají nastavenou profilovou fotografii. Zobrazení takovýchto profilů jsme zabránili ve snaze o snížení množství potenciálního spamu.

Něco nefunguje, potřebujete pomoci či máte nějaké otázky ?

Jsme tu, abychom Vám maximálně zpříjemnili uživatelský online prostor …

Neostýchejte se, zeptejte se, požádejte o radu.

Kontaktujte Podporu: